Анкета

Коя от паралелките на Езиковата гимназия ще запишете като първо желание?
 
АКУБ
Вътрешноучилищен кръг на състезанието по английски език

Протокол с резултатите от състезанието

Списък на учениците от ГПЧЕ „Васил Карагьозов” - Ямбол, които ще се явяват на вътрешноучилищния кръг на състезанието по английскина 19.02.2014 г.:

Ниво Elementary (A1)

ТРИ ИМЕНА НА УЧЕНИКА

КЛАС

Аделина Илиева Михайлова

Ирен Руменова Русева

Християн Миленов Вътев

Едуард Хари Харутюнян

Димитър Георгиев Плочев

Димана Руменова Николова

Добринка Николаева Колева

Виолета Йорданова Георгиева

Димитър Георгиев Георгиев

Русалин Пасков Паскалев

Ренета Валентинова Стайкова

Йоана Тинева Джендова

Жан-Пиер Николаев Мансарлийски

Невена Иванова Иванова

Пресиян Георгиев Колев

Мария-Луиза Николаева Новачева

Мартина Иванова Иванова

Георги Стоянов Христов

Пламен Георгиев Георгиев

Дамяна Иванова Иванова

Кристиян Красимиров Дюлгеров

Пламена Мирославова Стойкова

Стефан Емилов Жеков

Ривалдо Албертос Ван Олм

Дамян Калоян Михов

 

Ниво Pre-intermediate (A2)

ТРИ ИМЕНА НА УЧЕНИКА

КЛАС

Дария Руменова Русева

Калина Иванова Спасова

Добромир Йорданов Василев

Габриела Бисерова Василева

Ивелина Митева Иванова

Иван Асен Енчев Енчев

Димитър Димитров Димитров

Мария - Антоанета Ивелинова Вангелова

Иван Любчев Люцканов

Кристиян Тошков Ихтяров

Адриан Феимов Кушев

Георги Парушев Парушев

Илина Стефанова Стефанова

Димитър Василев Василев

Манол Манолов Манолов

Денис Валериева Гюнкина

Ния Иванова Балчева

Георги Симеонов Симеонов

Теодор Данчев Тенев

Тиодор Веселинов Борилков

Мариян Тенчев Куртев

Христо Атанасов Тончев

Кристиана Мирославова Сотирова

Симеон Владимиров Кирилов

Вергиния Пламенова Колева

Ивета Диянова Христова

 

Ниво Intermediate (B1)

ТРИ ИМЕНА НА УЧЕНИКА

КЛАС

Мария Елена Петрова Желева

Алекс Ивайлов Пантелеев

Камелия Георгиева Кирова

Пелагия Василева Грънчарова

Стефани Христова Христова

Мария Любомирова Хаджиева

Росен Георгиев Ташев

Павлин Живков Железчев

Габриела Стоянова Стоянова

Русалина Пенчева Пенева

Ива Динкова Димитрова

 

Ниво Upper-intermediate(B2)

ТРИ ИМЕНА НА УЧЕНИКА

КЛАС

Ралица Георгиева Кузманова

10а

Явор Николаев Гурманов

10а

Янина Йораднова Костова

10а

Анжелина Мирославова Минчева

10а

Гергана Иванов Гучкова

10а

Гергана Цветанова Николова

10а

Велизар Илианов Манев

10б

Маринела Иванова Костова

10б

Иван Атанасов Арабаджиев

10б

Христо Атанасов Караперев

10б

Кристиян Мартинов Жеков

10б

 

Ниво Advanced (C1)

ТРИ ИМЕНА НА УЧЕНИКА

КЛАС

Антонио Светославов Тончев

11а

Иван Антонов Андонов

11а

Александра Стоянова Дичева

11а

Йоанна Мирославова Даскалова

11в

Янислав Василв Василев

12б

Диляна Атанасова Атанасова

12б

Джесика Иванова Иванова

12б